Uwaga! Nasz sklep jest w tym momencie w przebudowie.


Zapraszamy na naszą nową stronę internetową pod adresem www.parten.pl

Formularz logowania

Zapomniałeś hasła? | Zarejestruj się »

Wyszukiwarka

Oferta

Strona główna » Oferta

Zdjęcie: 1360927559.jpg

Nasze przedsiębiorstwo jako oficjalny Dystrybutor chemii warsztatowej, samochodowej oraz motocyklowej firmy SJD ProTech, zachęca do podjęcia współpracy.

Firma SJD powstała, by tworzyć innowacyjne produkty.

Szuka unikalnych rozwiązań w zakresie kosmetyki samochodowej i chemii technicznej, by ułatwić pielęgnację i konserwację pojazdów oraz maszyn.

Współpracuje również z laboratoriami badawczymi branży chemii gospodarczej i technicznej, by tworzyć najnowocześniejsze formuły produktów.

Preparaty produkowane są w oparciu o najwyższej jakości substancje, oferowane przez światowe koncerny chemiczne.

Skuteczność naszych produktów w bezpośrednich testach, prowadzonych przez praktyków w dziedzinie motoryzacji i obsługi urządzeń mechanicznych.

Pomysły czerpane z doświadczeń własnych i naszych klientów, by tworzyć skuteczne rozwiązania o najwyższej jakości na rynku.

Z taką myślą stworzona została linia produktów do pielęgnacji samochodów i motocykli SJD Pro Tech oraz produkty chemii technicznej SJD Pro Tech PROFFESIONAL.W związku z coraz większym zainteresowaniem oraz zaspokojeniem potrzeb Naszych Klientów zwiększyliśmy nasza ofertę na asortyment części do samochodów osobowych.

Zdjęcie: 1321351396.jpg

Zdjęcie: 1321353518.jpg


Uprzejmie informujemy, iż Firma TRUCK jest autoryzowanym dystrybutorem marek:

Blue Print, Comline, Allied Nippon oraz chemii samochodowej marki Pro Tech SJD.

Zdjęcie: 1321353730.jpg Zdjęcie: 1395653929.jpg

Zdjęcie: 1321354160.gif Zdjęcie: 1360927559.jpg

Blue Print jest wiodącą marką części segmentu aftermarket dla pojazdów japońskich i koreańskich. Oferta Blue Print zawiera ponad 17 000 referencji w ponad 100 grupach produktowych i skierowana jest nie tylko do modeli aut japońskich i koreańskich, lecz również do wielu aut "pochodnych", zbudowanych na tych samych platformach.

Nowe produkty są nieustannie dodawane do oferty produktowej, co sprawia, że Blue Print jest zawsze pierwszy, biorąc pod uwagę nadążanie za nowymi modelami aut. W celu zapewnienia najwyższego stopnia precyzji i dokładności, części Blue Print wprowadzane są do oferty zawsze na podstawie oryginalnych elementów i ich numeracji (OE). Przykuwanie uwagi do najdrobniejszych szczegółów i detali, sprawia, że system katalogowy Blue Print jest jednym z najbardziej cenionych w tej branży.

Wszystkie produkty pochodzą od liderów rynku aftermarket i OEM z całego świata. Tylko produkty najwyższej światowej jakości trafiają do oferty Blue Print, co potwierdza certyfikat "Zgodności Jakościowej" odnoszący się do oficjalnych europejskich regulacji. To oznacza, że części Blue Print mogą być użyte podczas normalnych działań serwisowych, bez obawy utraty gwarancji udzielanej przez producenta pojazdu. Wyjątek stanowią części regenerowane, których zastosowanie może naruszyć prawo gwarancji auta. Jednakże, te produkty są określane jako części o wyższym standardzie i wytrzymałości niż oryginalne elementy.

Zdjęcie: 1321357588.jpg

Wśród głównych dostawców Blue Print są:

555TOKICOSBSNKKKOYOEXEDYBOSCH
ZUIKOSUNQSTENNISSHINBOHKTDENSOBERU
YECSTONENTNMOUNTAINGMBDELPHIBANDO
VALEOSEIWANSKMK KASHIYAMAGATESDAIKINAKEBONO
TRWSECONOKLUKFERODOCTRAISIN


Wszystkie części są specjalnie dobierane tak, aby pasowały jak nowe, były precyzyjne w zastosowaniu i miały maksymalną niezawodność w użyciu. Wszystkie części Blue Print posiadają pełną gwarancję obejmującą wady fabryczne, w tym bezpośrednio z nimi związane szkody pośrednie.
Wszystkie produkty posiadają 3 letnią gwarancję, obejmującą okres od pierwszego montażu.*

* Wyjątek stanowią produkty podlegające wymianie częściej, zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu oraz części regenerowane (alternatory, rozruszniki, zaciski hamulcowe).


KATALOGI ONLINE
(Proszę kliknąć)


Zdjęcie: 1321355983.jpg Zdjęcie: 1395653929.jpg Zdjęcie: 1321354160.gif Zdjęcie: 1360929983.jpg


Uwaga! W przypadku katalogu Blue Print należy podać login i hasło:
Login: sklep
Hasło: sklep1amortyzatory, siłowniki, zawory, akcesoria,lampy, półki, smary, oleje, lakiery, narzędzia, pokrowce, podnośniki hydrauliczne, lampy ostrzegawcze, żarówki 12/24V, lampy do jazdy dziennej, sygnały cofania 12/24V, sygnały dżwiękowe elektryczne i pneumatyczne